KONIEC...?
Dodane przez HanzoHattorii dnia Kwiecień 20 2020 22:09:13
KOŃCZYMY DZIAŁALNOŚĆ! :(
W styczniu tego roku postanowiłem zakończyć oficjalnie działalność grupy RyuRaion, w której po długim upływie czasu i po różnych przejściach... zostałem właściwie sam. Dlatego podjąłem decyzję, że nie chcę już ciągnąć istnienia grupy wyłącznie własnymi rękoma, a poza tym zbyt wiele czasu zajmowało mi ogarnięcie samemu zarówno samych skanlacji, jak i aktualek. Zrozumiałem, że to nie ma już sensu.
ALE! TO NIE ZNACZY, ŻE NASZE PROJEKTY ZOSTAŁY PORZUCONE!
Nie postanowiłem jednak skończyć "przygody" z całym tym tłumaczeniem mang.

Nawiązałem kontakt z administratorem świetnej grupy TORA SCANS i zostałem jej członkiem, za co jestem wdzięczny i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna! Od teraz nasze dotychczasowe skanlacje będzie można znaleźć na stronie TORY. Nie muszę chyba dodawać, że będę tam też kontynuował prace nad naszymi mangami.
Historia grupy RyuRaion, która miała swoje małe wzloty i małe upadki, zawsze będzie dla mnie znacząca, bo trwała przecież przez prawie 8 lat! Ale nadszedł czas, by zrobić krok w przód. Dziękuję za wszystko każdemu, kto czytał nasze skanlacje i kto odwiedzał naszą stronę w ciągu tych lat. Pozostało mi Was już tylko zaprosić na stronę grupy TORA SCANS!

!!!LINK = TORA SCANS!!!
Pozdrawiam Was tutaj po raz ostatni i zachęcam do obserwowania poczynań zarówno moich, jak i naszej grupy TORA!
RyuRaion Team (luty 2012 - styczeń 2020)